Aktualności


„Natchnieni twórczo wiatrem i słońcem”

2017-08-16

Gminne Centrum Pomocy Środowiskowej poprzez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim w partnerstwie z Grodziskim Stowarzyszeniem„ Amazonki” realizuje od czerwca do listopada 2017 roku projekt „Natchnieni twórczo wiatrem i słońcem”. Zadanie jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Honorowy patronat przyjął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego. Do projektu zaproszono 300 seniorów reprezentujących 4 powiaty: grodziski, nowotomyski, poznański, szamotulski.
Pierwszym etapem projektu był LETNI PLENER MALARSKI W ZBĄSZYNIU. Zadanie zostało zrealizowane od 25.07 – 28.07.2017 roku. Partnerami w realizacji pleneru były Ośrodki Pomocy Społecznej z Grodziska Wielkopolskiego, Buku, Opalenicy, Pniew, Swarzędza, Dom Senior Wigor ze Zbąszynia oraz Prezes Związku Artystów Plastyków. Organizację pobytu w Zbąszyniu wspomógł bardzo aktywnie Dom Seniora Wigor. Plener rozpoczęto wykładem przybliżającym uczestnikom pleneru narzędzia i techniki malowania. Seniorzy podczas pleneru uczestniczyli w spotkaniach integracyjnych w Domu Seniora Wigor oraz nad jeziorem z Zespołem Śpiewaczym Zbąszyńskich Seniorów. Seniorzy zwiedzili atrakcyjne miejsca Zbąszynia. Kustosz oprowadził i zapoznał grupę z historią eksponatów w Muzeum Ziemi Zbąszyńskiej i Regionu Kozła oraz Galerii Baszta. Dzięki gościnności włodarza miasta uczestnicy pleneru zostali przyjęci
w miejskim ratuszu.

Już teraz zapraszamy do kolejnego etapu projektu - 6 wernisaży. Wernisaże prac poplenerowych będą otwarte dla społeczności lokalnej. Wystawę obrazów
z pleneru będzie można podziwiać w Opalenicy, Buku, Pniewach, Zbąszyniu, Grodzisku Wielkopolskim, Swarzędzu

PLAN WERNISAŻY :
1) Opalenica 9-10.08. 2017 tj. środa – czwartek. Miejsce : Aula Przedszkola Nr 2 w Opalenicy, ul. Zamkowa/3. Uroczyste rozpoczęcie wernisażu godz. 14:00

2) Buk 23-24.08. 2017 tj. środa – czwartek. Miejsce : Kino Wielkopolanin w Buku .Uroczyste rozpoczęcie wernisażu godz. 11:00

3) Pniewy 6-7.09. 2017 tj. środa- czwartek. Miejsce: Dzienny Dom Seniora ul. Wolności 1 . Uroczyste rozpoczęcie wernisażu godz. 15.00

4) Zbąszyń 13-14.09. 2017 tj. środa – czwartek. Miejsce: Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu, ul. 17 Stycznia 59. Uroczyste rozpoczęcie wernisażu godz. 14.00

5) Grodzisk Wielkopolski tj. 21-22. 09.2017 tj. czwartek – piątek. Miejsce: Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim. Uroczyste rozpoczęcie wernisażu godz. 15:00

6) Swarzędz : 25-26.09.2017 tj. poniedziałek – wtorek. Miejsce : Centrum Aktywności Seniora ul. Piaski 4. Uroczyste rozpoczęcie wernisażu godz. 12.00


Całość projektu zakończy się Koncertem na Srebrną Nutę połączonym z wystawą plastyczną oraz fotograficzną będącą relacją z przebieg pleneru i wernisaży. Uroczystość jest planowana na 30.09.2017 roku.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

pelna galeriaZobacz pełną galerię (8 fot.)...


  „Pamiętajcie o ogrodach…”

  2017-08-16  Grupa Nieformalna poprzez Gminne Centrum Pomocy Środowiskowej w Grodzisku Wielkopolskim i Grodziskie Stowarzyszenie „Amazonki” realizuje od 1.06.2017 projekt pt. „Pamiętajcie o ogrodach…”. Zadanie jest realizowane w ramach konkursu ogłoszonego przez Centrum PISOP i Caritas Poznań. Projekt finansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich -Wielkopolska Wiara.

  Głównym celem projektu jest zintegrowanie wszystkich grup senioralnych działających na terenie GCPŚ poprzez wspólną pasję do ogrodów. Seniorzy w ramach projektu pod okiem specjalisty nabędą nową wiedzę dot. planowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów poprzez wykład z prezentacją multimedialna oraz zielone warsztaty z instruktorem . Projekt pozwoli uczestnikom na zaplanowanie i dokonanie zmian w swoich ogrodach oraz na terenie zielonym PROMESSY .
  11 lipca 2017 roku na terenie Gminnego Centrum Pomocy Środowiskowej im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się rozpoczęcie projektu pt. „Pamiętajcie o ogrodach…”.
  Spotkanie rozpoczął okolicznościową inscenizacją zespół GRODZISZCZANIE. Następnie grupy senioralne działające na terenie GRODZISKIEJ PROMESSY otrzymały z rąk dyrekcji Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim symboliczne klucze do trzech terenów zielonej integracji, które będą planowane i tworzone na jednym z działań projektowych. Uczestnicy spotkania również zostali zaproszeni do udziału w integracyjnej prezentacji multimedialnej „ Nasze zielone zakątki”. Efekt przygotowywanej przez seniorów prezentacji będzie można podziwiać w październiku 2017 roku podczas uroczystego podsumowania projektu . Zaproszone grupy senioralne zapoznały się też z inicjatywą utworzonego w ramach projektu BANKU WYMIANY ROŚLIN i NASION. Zadanie to zrealizowano poprzez tablicę informacyjną oraz założony przez seniorów blog. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem integracyjnym, który w miłej atmosferze pozwolił na zwiększenie integracji .

  Dołączona galeria:

  nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

  pelna galeriaZobacz pełną galerię (6 fot.)...


   Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro”

   2017-08-07

   informacja z otwarcia ofert

   Dołączone pliki:


   OGŁOSZENIE

   2017-08-03

   Świadczenia wychowawcze 500+ - nowy okres zasiłkowy 2017/2018
   Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego 500+
   na nowy okres są przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2017 r.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na kolejny okres złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami do dnia 31 sierpnia ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata tego świadczenia przysługująca za miesiąc październik danego roku następuje do dnia 31 października tego roku.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na kolejny okres złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 września do dnia 30 września danego roku, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata przysługującego świadczenia wychowawczego następuje do dnia 30 listopada tego roku.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na dany okres złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 października do dnia 31 października danego roku, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata przysługującego świadczenia wychowawczego następuje do dnia 31 grudnia tego roku.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na dany okres złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 listopada do dnia 30 listopada danego roku, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata przysługującego świadczenia wychowawczego następuje do dnia 31 stycznia następnego roku.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenie wychowawcze na dany okres złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 grudnia danego roku do dnia 31 stycznia następnego roku, ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego oraz wypłata przysługującego świadczenia wychowawczego następuje do ostatniego dnia lutego następnego roku.

   Fundusz alimentacyjny - nowy okres świadczeniowy 2017/2018
   Wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego
   na nowy okres świadczeniowy 2017/2018 są przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2017 r.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami do dnia 31 sierpnia, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 31 października.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 września do dnia 30 września danego roku, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata przysługujących świadczeń z funduszu alimentacyjnego następuje do dnia 30 listopada tego roku.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 października do dnia 31 października danego roku, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata przysługujących świadczeń z funduszu alimentacyjnego następuje do dnia 31 grudnia tego roku.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 listopada do dnia 30 listopada danego roku, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata przysługujących świadczeń z funduszu alimentacyjnego następuje do dnia 31 stycznia następnego roku.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 grudnia danego roku do dnia 31 stycznia następnego roku, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata przysługujących świadczeń z funduszu alimentacyjnego następuje do ostatniego dnia lutego następnego roku.

   Świadczenia rodzinne - nowy okres zasiłkowy 2017/2018
   Wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych
   na nowy okres zasiłkowy 2017/2018 są przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2017 r.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami do dnia 31 sierpnia, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata przysługujących świadczeń następuje do dnia 30 listopada.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami od dnia 1 września do dnia 31 października, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata przysługujących świadczeń następuje do dnia 31 grudnia.

   W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z wymaganymi dokumentami w okresie od dnia 1 listopada do dnia 31 grudnia danego roku, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata przysługujących świadczeń następuje do ostatniego dnia lutego następnego roku.


   Już w nachodzący piątek! Choroby pęcherzyka żółciowego. Jak sobie z nimi radzić?

   2017-08-02

   Sprawdź czy Ciebie może dotyczyć ten problem i jak sobie z nim radzić. 04 sierpnia 2017 roku w piątek w Promessie w sali telewizyjnej (I piętro) o godzinie 11.00 spotkanie z lekarzem medycyny. Nie przegap Jego porady. Chroń swoje zdrowie, nie daj się zaskoczyć i wykluczyć przez choroby pęcherzyka żółciowego. Przyjdź sam lub ze swoim znajomym i dołącz do grona zabezpieczonych seniorów. Zgłoszenia udziału w spotkaniu przyjmowane są pod numerem telefonu 61 227 12 21. Nie pożałujesz!
   Porada organizowana jest przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim oraz Centrum PISOP.


   Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro”

   2017-08-01

   przedłużenie terminu składania ofert na adaptację pomieszczeń istniejącego budynku

   Dołączone pliki:


   Materiał na powtórzony przetarg.

   2017-07-19

   Materiał na powtórzony przetarg.

   Dołączone pliki:


   Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

   2017-07-17

   Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia organizacja usług szkoleniowych i doradczych w projekcie "PLAN NA LEPSZE JUTRO".

   Dołączone pliki:


   Informacja

   2017-07-13

   Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

   Dołączone pliki:


   Na wakacje z Muszkieterami!

   2017-07-03

   W góry i nad morze pojadą dzieci z naszej placówki, którze spędzą niezapomniany czas w gronie rówieśników i poznają 8 wartości Małego Muszkietera. Wszystko dzięki ogólnopolskiej akcji „Wakacje z Muszkieterami”. Na swoje pierwsze kolonie wyjedzie łącznie ponad 1000 dzieci z całej Polski. Ambasadorką wakacyjnych wyjazdów jest Sylwia Gruchała – medalistka olimpijska. Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.
   „Wakacje z Muszkieterami” już po raz drugi organizuje Fundacja Muszkieterów, którą tworzą właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché. Dzieci w wieku 8-14 lat, które nie miałyby szansy na odpoczynek po pracowitym roku szkolnym, spędzą letnie kolonie w pięknych zakątkach Polski. Krajoznawczym wycieczkom i zajęciom w ośrodkach wypoczynkowych, będzie towarzyszyć poznawanie 8 uniwersalnych wartości, którymi powinien kierować się w życiu każdy Muszkieter. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
   Zobacz co robią Muszkieterowie i poznaj 8 wartości Muszkietera www.facebook.com/FundacjaMuszkieterow / www.wakacjezmuszkieterami.pl

   Dołączone pliki:   Zatroszcz się o wątrobę zanim będzie za późno. Znajdź czas i zadbaj o siebie.

   2017-06-30

   Zwiększ swoje szanse na niezależność, nie daj się wykluczyć przez problem zdrowotny. Dowiedz się więcej o przysługach wątroby. W czwartek 06 lipca 2017 roku w Promessie w sali telewizyjnej (I piętro) o godzinie 11.00 technolog żywności i żywienia opowie jak wspomóc wątrobę.

   Wpływ schorzeń wątroby na życie chorego i rodziny i dietoterapia w wybranych jednostkach chorobowych to spotkanie animacyjne prezentujące możliwości przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu. Zaproponuj swojemu znajomemu wspólne spędzenie czasu i przekonaj się, że możesz poprawić swoje zdrowie i zapobiec pojawieniu się niektórych problemów. Zgłoszenia udziału w spotkaniu przyjmowane są pod numerem telefonu 61 227 12 21.

   Porada organizowana jest przez Ośrodek Pomocy Społecznej i Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim oraz Centrum PISOP i Caritas Poznań ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich -Wielkopolska Wiara.
   Do zobaczenia.


   Kierunek Zielona Góra. Kontynuujemy naszą integację w różnych zakątkach naszej Ojczyzny”.

   2017-06-30   Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim w dniu 12 maja 2017 roku zorganizowało dla 46 członków Domu Dziennego Pobytu w Grodzisku Wielkopolskim wyjazd do Zielonej Góry. Zadanie odbyło się w ramach projektu
   „Kierunek Zielona Góra. Kontynuujemy naszą integację w różnych zakątkach naszej Ojczyzny”. Zadanie zostało dofinansowane przez Gminę Grodzisk Wielkopolski. Wycieczka odbyła się
   z przewodnikiem, który zapoznał wszystkich z historią i architekturą miasta. Grupa odwiedziła także skansen w Ochli, w którym atmosfera i eksponaty sprzyjały możliwością powrotu do wspomnień do czasu swojego dzieciństwa. Po aktywnym przejściu zaplanowanej trasy na beneficjentów czekał smaczny obiad w restauracji. Na koniec wrażeń uczestnicy wyjazdu odwiedzili winnicę „Miłosz” w Łazie, gdzie zwiedzili okoliczną plantację winorośli i integrowali się degustując tutejsze wino. Podczas spotkania integracyjnego były śpiewy i wspólna zabawa. Uczestnikom wyjazdu cały czas towarzyszyła piękna pogoda oraz dobry humor.

   Dołączona galeria:

   nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

    Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro”

    2017-06-23

    Ponowny przetarg na adaptację.

    Dołączone pliki:


    Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro” dla dostawców usług szkoleniowych i doradczych

    2017-06-21

    Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

    Dołączone pliki:


    Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro”

    2017-06-13

    Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania.

    Dołączone pliki:


    Promessa nie zwalnia. Rusza kolejne spotkanie animacyjne.

    2017-06-12

    Zaproś znajomych i spotkajmy się w ”Promessie ” 16 czerwca (piątek) 2017 roku o godzinie 11.00 w sali telewizyjnej (I piętro) na wykładzie „Potęga wiary w działaniu na przykładzie osób niepełnosprawnych - spotkanie animacyjne prezentujące możliwości przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu”. Uczmy się od najlepszych. Potęga wiary odmienia życie, czyni je bardziej pasjonującym. Poznajmy osoby niezwykłe Joni Eareckson-Tada i Nicka Vujicic oraz ich przesłanie poparte własnymi dokonaniami i życiem. Czekamy na zgłoszenia pod numerem telefonu 61 227 12 21.
    Do zobaczenia .


    Spotkanie organizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej i Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim oraz Centrum PISOP i Caritas Poznań współfinansowane jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich -Wielkopolska Wiara.


    Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro” dla dostawców usług szkoleniowych i doradczych

    2017-06-12

    -modyfikacja specyfikacji istotnych warunków zamówienia

    Dołączone pliki:


    Komunikat

    2017-06-07

    Fundacja „Dziecko w Centrum” z początkiem 2017 r. wznowiła na terenie województwa wielkopolskiego realizację zadań finansowanych z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego Dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

    W Ośrodku Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, prowadzonym przez Fundację „Dziecko w Centrum” od 2015 r., osoby pokrzywdzone przestępstwem oraz członkowie ich rodzin mogą uzyskać wsparcie informacyjne, psychologiczne oraz prawne do końca grudnia 2017 r.

    czytaj całośćczytaj całość...

    Dołączone pliki:


    Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro”

    2017-06-02

    dla dostawców usług szkoleniowych i doradczych

    Dołączone pliki:


    Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro”

    2017-05-24

    dla dostawców usług na roboty budowlane

    Dołączone pliki:


    Targi VIVA SENIORZY

    2017-05-22

    Seniorzy z Gminnego Centrum Pomocy Środowiskowej w Grodzisku Wielkopolskim wraz ze studentami Grodziskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyjechali w dniu 12 maja 2017r. na targi VIVA SENIORZY do Poznania.

    czytaj całośćczytaj całość...

    Dołączona galeria:

    nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

     Możliwości z „Planem na lepsze jutro” dla dostawców usług

     2017-05-18

     Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

     Dołączone pliki:


     OGŁOSZENIE

     2017-05-16

     W ramach realizacji Projektu „PLAN NA LEPSZE JUTRO” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wlkp. w partnerstwie ze wszystkimi ośrodkami pomocy społecznej powiatu grodziskiego i Stowarzyszenie Rodzinnej Pieczy Zastępczej „Źródełko” w Ośrodku Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim odbędą się spotkania z następującymi specjalistami:

     Dołączone pliki:


     Informacja

     2017-05-05

     zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert

     Dołączone pliki:


     Skaner, fajtłapa…

     2017-05-02

     Nic podobnego! Przekonajmy się już w poniedziałek 08 maja 2017 roku i poznajmy fenomen ks. Jana Kaczkowskiego.
     Instrukcja obsługi choroby w oczach księdza Jana Kaczkowskiego to spotkanie animacyjne prezentujące możliwości przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu.
     Zgłoszenia udziału przyjmowane są pod numerem telefonu 61 227 12 21.
     W spotkaniu weźmie udział Gość Specjalny -mieszkaniec naszej Gminy, który podzieli się z nami częścią swojej historii życia i swoim doświadczeniem.
     Do zobaczenia o godzinie 11.00 w Promessie w sali telewizyjnej (I piętro).

     Spotkanie organizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim i Centrum PISOP współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (WRPO 2014+).


     Możliwości z „Planem na lepsze jutro” dla dostawców usług

     2017-04-21

     Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

     Dołączone pliki:


     Spotkanie wielkanocne w Promessie

     2017-04-20

     Święta Wielkiej Nocy to okazja do spotkania się w gronie przyjaciół i znajomych, to okazja do rozmowy, ciepłych życzeń i radości. Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu działającym przy GCPŚ Promessa zebrali się 20 kwietnia 2017r., w oktawę tych świąt, aby wspólnie pobiesiadować

     czytaj całośćczytaj całość...

     Dołączona galeria:

     nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana

     pelna galeriaZobacz pełną galerię (6 fot.)...


      Kolejne możliwości z „Planem na lepsze jutro” dla dostawców usług

      2017-04-13

      Realizacja usług specjalistycznego wsparcia w projekcie „Plan na lepsze jutro”

      Dołączone pliki:


      Nowe możliwości z „Planem na lepsze jutro” dla dostawców usług.

      2017-03-29

      Rozstrzygnięcie przetargu

      Dołączone pliki:


      Jeszcze nie jest za późno! Rezerwuj ostatnie wolne miejsca.

      2017-03-28

      Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy. Mamy szczególną okazję do przygotowania się do nich. Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim i Centrum PISOP zapraszają na spotkanie pt. „Dlaczego pomagamy i poświęcamy się dla innych?-spotkanie animacyjne prezentujące możliwości przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu”. W spotkaniu weźmie udział ks. Kanonik Władysław Łapawa i Goście Specjalni. Warto zatrzymać się na chwilę w codziennym zabieganiu, w natłoku spraw. Wystarczy zarezerwować wolne miejsce pod numerem telefonu 61 227 12 21. Do zobaczenia 03 kwietnia 2017 roku o godzinie 11.00 w Promessie w sali telewizyjnej (I piętro).

      Spotkanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego (WRPO 2014+)
      Zobacz także: archiwum"Aktualności" (archiwum)...

      przejdź do góry...

      Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim. ul. Powstańców Chocieszyńskich 23 d, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, tel. (61)44-44-460, faks: (61)44-444-61

      Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji