Aktualności


wsteczWstecz

Targi VIVA SENIORZY

2017-05-22

Seniorzy z Gminnego Centrum Pomocy Środowiskowej w Grodzisku Wielkopolskim wraz ze studentami Grodziskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyjechali w dniu 12 maja 2017r. na targi VIVA SENIORZY do Poznania.

Grupa 25 osób miała możliwość udziału w różnego rodzaju warsztatach rękodzieła artystycznego, mogli także bezpłatnie przebadać i uzyskać poradę specjalistyczną (diabetolog, okulista, badania krwi itp.). Seniorzy aktywnie spędzali czas uczestnicząc zajęciach tanecznych takich jak salsa dla początkujących, tańce w kręgu, taniec ludowy z Biskupizny oraz tańce i pląsy kominkowe. Kto chciał mógł zapytać o poradę dotyczącą prawidłowego chodzenia z kijkami nordik walking, natomiast Panie mogły skorzystać z usługi kosmetyczki. Na zakończenie targów zwiedzający wysłuchali spektaklu muzycznego „BODO... tanga” Oksana Hamerska i Radosław Elis z zespołem. Po dużych emocjach związanych z ofertą dla seniorów wszyscy uczestnicy w wyśmienitych nastrojach wrócili do domów.

Dołączona galeria:

nazwawyswietlananazwawyswietlananazwawyswietlana


    wsteczWstecz

    przejdź do góry...

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim. ul. Powstańców Chocieszyńskich 23 d, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, tel. (61)44-44-460, faks: (61)44-444-61

    Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji